Tel:
Çin Maglev Rüzgar Türbini Üretici
Shenzhen TYPMAR Wind Energy Technology Co.,Ltd

Shenzhen TYPMAR Rüzgar Enerjisi Teknolojisi Co, Ltd

15 yıl ! Entegre Zeka, Dinamik Gelecek

Ana sayfa ÜrünlerMaglev Rüzgar jeneratör

Intertek CXF-3000W Izgara Maglev Rüzgar Enerjisi Jeneratör On Yüksek Güvenlik 3kw

Intertek CXF-3000W Izgara Maglev Rüzgar Enerjisi Jeneratör On Yüksek Güvenlik 3kw

High Safety 3kw On Grid Maglev Wind Power Generator By Intertek CXF-3000W

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TYPMAR
Sertifika: CE,ISO,IEC
Model numarası: CXF-3000W

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ADET
Ambalaj bilgileri: Kontrplak
Teslim süresi: 35 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 10 adet
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Çelik ve Çimento Emanet: Yüksek
Tebeşir Alan: 11.8 SKM S bıçaklara direnç katsayısı: 1.75
Anma RPM: 230 Rüzgar hızını çalışma başlatın: 2m/s

Yüksek güvenilirlik 3kw kılavuz Maglev Rüzgar güç jeneratör Sofya CXF-3000W tarafından

Maglev Rüzgar güç jeneratörü CXF-3KW-B kilometre taşı olarak kabul edilir maglev rüzgar türbini, görünümü Tasarım, yardımcı programı tasarım, elektrik ve Elektronik Mühendisliği, elektrik Makina, havacılık atmosfer endüstrisi, Rüzgar tüneli testi, manyetik süspansiyon teknolojisi, yıldırım koruma teknolojisi ve bilgisayar simülasyon analizleri ile entegre ve hafif alüminyum, titanyum alaşım ve paslanmaz çelik yapılmış, Ayrıca, jeneratör esintiyle başlatılabilir ve sürekli ve sürekli çıkış tam güç. CXF-3KW-B manyetik süspansiyon teknolojisi ve alternatif akım Rüzgar herhangi bir mekanik sürtünme olmadan göndermek için bir manyetik kuvvet çizgi deşmek için motor döner böylece belirli bir alanda bir motor bobini askıya almak için süper mıknatıs Manyetik kuvvet benimseyen maglev rüzgar türbini böylece jeneratör yüksek verimli üretimi ve sürekli işlem avantajları vardır.

Maglev Rüzgar jeneratör esas olarak bir bıçak, bir hava kanalı, bir jeneratör ve paratoner içerir. Rüzgar Türbini, bunların çapraz bölüm bıçağına yükselen güç akışı döner güç oluşturmak için hareket yönü olan bir açı içine rüzgar türbini tarafından kurulan oluşturabilirsiniz uçak kanat yapısı olduğu gibi içi boş düz şerit şeklinde bileşen rüzgar türbini en dış tabakası üzerinde hareket olduğunu.

Rüzgar Rüzgar Türbini Merkezi boşluğundan boşluğu geçmek S şeklinde hava kanalı rüzgarlıkısmına aracılığıyla erişebilmesi için rüzgar türbini Merkezi S şeklinde bir açılış silindir iki yarım silindirik alüminyum alaşım plakaları yaptı, silindir sırasıyla bir açık hava kanalı ile sağlanan üst ve alt düğümleri olarak ayrılır ve S-şekilli hava kanalı rüzgar türbini bir dik Milli için sabit sağlanır ve Rüzgar yine diğer rüzgarlıkısmına bu sayede rüzgar türbini döndürmek için S-şekilli hava kanalı içine girer, Rüzgar reutilized ve rüzgar türbini esintiyle döndürülebilir.

Paratoner ile yıldırım inme, böylece Rüzgar enerjisi sistemi normalde işletilen sağlanması jeneratör önlemek için kullanılır olan alt rüzgar türbini ile bağlı ve etkin bir şekilde yükleme bir çubuk ve paratoner tarafından topraklı dik Milli üst bulunur.

Emniyet katsayısı

Rüzgar jeneratör tüm yapısal bileşenlerini yapısı yorgunluk nedeniyle normal Rüzgar koşul altında normal servis ömrü bünyesinde etkileyen değil veya Ulusal Standartlar, küçük dikey şaft rüzgar türbini (GB/T29494-2013) ve IEC 61400-2 gereksinimlerine göre yapı sınırı yoğunluğu nedeniyle sınırı Rüzgar koşulda sistem yapısına zarar sağlamak için , tasarım sırasında Maksimum Rotasyon hızı ωmax CXF-3KW-b test edilmiş ve onaylandı ve ωmax daha az 1.5ωdesign ve dönüş hızı üst sınırı kabul edilir, yani durumda (ı) o ωmax rüzgar türbini olduğunu doğruladı ve test edilmiş, ve ωmax daha az 1.5ωdesign ve dönüş hızı; üst sınırı kabul (II) ωmax daha fazla 1.5ωdesign, veya ωmax rüzgar türbini doğruladı ve test edilmiş değil ve dönüş hızı üst sınırı 1.5ωdesign benimseyen olduğunu durumdur.

Kontrol sistemi ve emniyet sistemi genel bakış

Operasyonda, Maglev Rüzgar jeneratör daha fazla personel ve çevre zarar böylece sistem kararlılığını etkileyebilir, böylece Rüzgar güç jeneratörü CXF-3KW-B tasarımında aşağıdaki işlevleri içerir:

bir) Rüzgar rotor ve bıçak doğal aşırı hız koruması fonksiyonları: direnç bir hava kanalı içerir ve Rüzgar güç jeneratörü tasarım dönme hızı olduğunda bıçak kaldırma bıçak anlamına gelir çünkü hava kanalı direnç sürekli artış, Çevrebirim blade kanat şeklindeki gücünü belirli bir rüzgar hızı artmış değil , Rüzgar Türbini dönme hızını hava kanalı ve bıçak tarafından kontrol edilebilir.

b) kontrol ve koruma fonksiyonları güç kontrol sistemi: akım ve direnç rüzgar türbini rüzgar türbini dönme hızı yavaş yavaş azaltmak için daha çalışır böylece ne zaman rüzgar türbini dönme hızı önceden ayarlanmış fren dönme hızı daha büyük rüzgar hızı nedeniyle ötesinde yavaş yavaş denetleyicisidir artırdığını Boost devre PWM sinyalinin iş hacmi artar ,

dönme hızı düşük yeterli seviyeye küçüldüğünde, yerleşik anahtarı için rüzgar türbini üç fazlı kısa devre neden denetleyicisi tarafından kapalı ve işlem frenleme bütün tamamlanır. Fren otomatik olarak üç dakika sonra rahatladım. 15 dakika içinde dört kez arka arkaya fren oluştuysa, güçlü sürekli rüzgar ve fren otomatik olarak dört saat sonra rahatladım.

c) el ile mekanik fren koruma fonksiyonları: öyle ki rüzgar türbin dönüş hızı yavaş yavaş fren, yanında belgili tanımlık yol elde etmek için azalır manuel fren mekanizması ile şiddet tayfun oluşmadan önce veya rüzgar türbini dönme hızı tasarım dönme hızı olduğunda el ile fren sistemi el ile çekilir CXF-3KW-B rüzgar türbini alt sağlanır , Rüzgar Türbini sistemi güvenli işleminde sağlanmış olur.

İş yükü koşullarının açıklaması

Etkili bir şekilde Maglev Rüzgar güç jeneratörü operasyonda güvenlik ve yapısı gücünü değerlendirmek ve rüzgar türbini mümkün yapısı sınırı yoğunluğu veya fiili işlem yapısı yorgunluğu önlemek için Rüzgar güç jeneratörü bütünü rasyonel hesaplanan analiz ve.  Yük hesaplama sırasında maglev rüzgar türbini CXF-3KW-B esas olarak ve direnci rüzgar rotor kaldırma Rüzgar rotor bölünmüş olabilir.

S-şekilli direnci rüzgar rotor dik Milli Rüzgar güç jeneratör basit yük hesaplama modeline çeşitli yükler çeşitli parametrelere göre hesaplanır.

Direnç Savonius Rüzgar rotor esas olarak aşağıdaki yük içerir:

a) yorgunluk yük

b) yük rüzgar türbini normal çalışma sırasında oluşturulan

c) en fazla merkezkaç kuvveti yük

d) yük Jeneratör kısa devre nedeniyle işlem sırasında neden oldu.

e) yük stopaj için rüzgar türbini operasyondaki tarafından oluşturulan

f) yük sınırı Rüzgar tarafından bir yıl döngüsünde oluştu.

g) yük sınırı Rüzgar tarafından hala ve boşta yükü de dahil olmak üzere 50 yıl döngüsünde oluştu.

h) yük nakliye, montaj, bakım ve onarım sırasında

Tüm yapıları için bkz: çizim-bağlantı çizim hava kanalı, Blade ve kulesi.

Dik Milli Rüzgar jeneratör kaldırma bıçağına basit yük hesaplama modeline çeşitli yükler çeşitli parametrelere göre hesaplanır.

Kaldırma Rüzgar rotor (Darrieus) esas olarak aşağıdaki yük içerir:

bir)

Yorgunluk yük

b)

Rüzgar Türbini normal çalışma sırasında oluşturulan yükleme

c)

Maksimum merkezkaç kuvveti yük

d)

Yük Jeneratör kısa devre nedeniyle işlem sırasında neden oldu.

e)

Operasyondaki rüzgar türbini için stopaj tarafından oluşturulan yükleme

f)

Yükleme sınırı Rüzgar tarafından bir yıl döngüsünde oluştu.

g)

Yükleme sınırı Rüzgar tarafından hala ve boşta yükü de dahil olmak üzere 50 yıl döngüsünde oluştu.

h)

Nakliye, montaj, bakım ve onarım sırasında yük

Intertek CXF-3000W Izgara Maglev Rüzgar Enerjisi Jeneratör On Yüksek Güvenlik 3kwIntertek CXF-3000W Izgara Maglev Rüzgar Enerjisi Jeneratör On Yüksek Güvenlik 3kw

İletişim bilgileri
Shenzhen TYPMAR Wind Energy Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler
Shenzhen TYPMAR Wind Energy Technology Co.,Ltd
Ekle: 4F, ​​F Bldg, 3. Sanayi Bölgesi Phoenix, Pioneer Parkı, Fuyong Kasabası, Baoan Dist., Shenzhen, Çin.
Privacy Policy Çin iyi kalite Maglev Wind Turbine Tedarikçi. Copyright © 2014 - 2019 cntimar.com. All Rights Reserved.